Obsluga Nieruchomosci w Hiszpanii
klucze_do_nieruchomoscinieruchomości w hiszpaniibasen_i_palmy_hiszpaniabasen_w_hiszpaniikuchnia_w_apartamenciesypialnia_apartamentu_w_hiszpanii

Dlaczego my

bo kochamy to wybrzeże Hiszpanii, chcemy tu mieszkać i pracować,
bo zapewniamy profesjonalną obsługę nieruchomości w zakresie większym niż standardowo,
bo interesuje nas utrzymanie klienta przez długie lata,
bo zawsze reprezentujemy interesy właścicieli i ich nieruchomości,
bo dbamy o powierzone nieruchomości jak o własne,
bo nasi dotychczasowi klienci są zadowoleni, a my gwarantujemy, że tak będzie w przyszłości.

Nasza specjalność: obsługa apartamentów i domów w Hiszpanii
– sprzątanie, opieka i obsługa typu wynajem wakacyjny

Nasi klienci doceniają to, że mogą skontaktować się z nami w każdej chwili, nasz telefon komórkowy nigdy nie jest wyłączany. Aby zapewnić Państwu bezproblemowy kontakt z nami, posiadamy także polski telefon komórkowy.

Co pewien czas przeprowadzamy z klientami wideo-rozmowy poprzez komunikator Skype. Taki bezpośredni kontakt ułatwia i przyśpiesza ustalenia pewnych spraw związanych z nieruchomością.

Na bieżąco odczytujemy i odpowiadamy na korespondencję otrzymaną pocztą elektroniczną. Zazwyczaj tą drogą przesyłamy klientom informacje o wyjętej ze skrzynki pocztowej korespondencji, ewentualne zapytania i uwagi.

Tradycyjną pocztą zazwyczaj przesyłamy naszym klientom listy wyjęte ze skrzynki pocztowej. Zdarza się, że nowi klienci przysyłają nam klucze do nieruchomości.

Jesteśmy wiarygodni, nowocześni i precyzyjni. Jeśli otrzymujecie od nas jakąś informację jest ona jednoznaczna i poprawnie sformułowana. W pewnych przypadkach konieczne jest dołączenie dokumentacji fotograficznej lub krótkiego filmu – wykonujemy to bez problemu i bez dodatkowych opłat.

Jesteśmy do Państwa usług przez cały rok – aby zapewnić Państwu oraz Waszym gościom właściwą obsługę, pracujemy także w okresie świątecznym i noworocznym.
Copyright © 2013 Opieka i obsługa nieruchomości w Hiszpanii | Costa Blanca i Costa Calida